top of page

Güngören Klima Servisi

Güngören klima servisi olarak siz değerli vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Hangi konularda hizmet sunuyoruz? Öncelikli olarak tarafımıza en çok ulaşan servi kayıtları bakım, arıza onarımı ve montaj konularında olmaktadır. Klimaservisiacil.com olarak klima bakımı, klima tamiri, klima montajı başta olmak üzere klimalar ile ilgili pek çok farklı hizmeti bir arada sunuyoruz. Haftanın yedi gün yirmi dört saati servis numaramızı arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Günörn klima servisi

Acil Güngören Klima Servisi - 0212 554 60 04

 

Acil Güngören klima servisi olarak tarafımıza gelen talepleri çok hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Çoğu zaman herhangi bir sorunla karşılaşan, montaj servisi arayan ya da klima bakımı ihtiyacı olan vatandaşlarımız taleplerinin hızlı bir şekilde karşılanmasını ister. Servisimiz, İstanbul'un her yerine en hızlı ulaşabilen servisler arasında yer almaktadır. 

 

Güngören Klima Montajı

 

Güngören klima montajı servisimız aracılığıyla montaj hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yeni bir klima aldınız ya da eski klimanızın montaj işlemlerini mi yaptırmak istiyorsunuz? Klima montajı basit bir işlem gibi gözükse de aslında zor ve oldukça bilgi gerektiren bir işlemdir. Kabloların ve pek çok unsurun doğru bir şekilde doğru yere bağlanması gerekmektedir. Güngören klima  montaj ıservisi olarak, klima montajı konusundaki teknik personellerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Güngören Klima Bakımı

 

Klima bakımı hizmetinin içeriği aslında oldukça geniştir. İç ünitede yer alan tozlar özenli bir şekilde temizlenir. Bu hizmet ile klimanızın mevcut performansında artış olur. Klimanızın ömrü uzar. Ve en önemlisi ortama tekrardan kötü zerreciklerin üflenmesinin önüne geçilmiş olunur. Bu da daha sağlıklı bir ortam sunacaktır. Güngören klima bakımı servisi olarak uygun fiyat karşılığında profesyonel bir şekilde bakım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bu sayede hem sizin hem çevrenizin hem de cihazınızın sağlığını koruma altına almış oluyoruz.

Güngören Klima Tamiri Servisi

 

Klima tamiri, klimalarda meydana gelen farklı problemlerin çözüme kavuşturulmasına verilen isimdir. Öncelikli olarak arıza tespiti yapılır ve sorunun neyden kaynaklı olduğu anlaşılır. Bu durum sonrasında eğer gerekli ise sorunlu parçanın değişimi yapılır. Güngören klima tamiri servisi olarak klima arıza tespiti ve arıza onarımı hizmetlerini güvenle sunuyoruz. Bugüne kadar hizmet sunduğumuz binlerce memnun vatandaşımız arasındaki yerinizi alabilmek adına servis numaramız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Güngören klima servisi kuruluşumuz özel servis hizmeti sunmaktadır. Servis desteğimizden yararlanabilmeniz için yapmanız gereken şey sadece uygun gördüğünüz bir anda 0212 554 60 04 nolu numaramızı aramak ve almak istediğiniz hizmeti aktarmaktır.

bottom of page