top of page

Şişli Klima Servisi

Şişli klima servisi vatandaşlarımızın yaz ve kış aylarında kısacası dört mevsim ihtiyaç duyabileceği bir alandır. Bu alan içerisinde farklı çeşitli dallara ayrılır. Bakım, montaj, arıza tespit ve onarım gibi farklı konularda servisimiz güvencesiyle Şişli dahil olmak üzere İstanbul geneline hizmet sunulmaktadır.  Bu hizmet tüm klima markaları için gerçekleşir. Ve hizmet sunan ekibimizin tamamı tecrübeli, işine hakim kişilerden oluşmaktadır. Oluşturmuş olduğunuz servis talepleriniz tarafımızdan en kısa süre içerisinde karşılanır. Şişli'nin neresinde olursanız olun Şişli klima servisi hizmetlerimizden ortalama 1-2 saat gibi bir süre içerisinde servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Şişli klima servisi
Şişli Klima Servisi - 0212 554 60 04

Şişli Klima Tamiri Servisi

 

Şişli klima tamiri servisi olarak öncelikle hangi sebepten dolayı arızanın meydana geldiğini saptıyoruz. Sonrasında ise eğer gerekli ise arızalı olan parça ya da parçaların değişimlerini gerçekleştirerek sorununuzu gideriyoruz. Klima tamir hizmetlerimizden faydalanmak için Şişli klima servisi numaramız 0212 554 60 04 ‘ü arayabilirsiniz. Küçük ya da büyük tüm arızaları en kısa süre içerisinde gideriyoruz. Klimanızı yeniden sorunsuz bir şekilde kullanmanıza imkan sağlıyoruz.

 

Şişli Klima Bakımı Servisi

 

Klima sahibi olan kişilerin en önemli hatalarından bir tanesi de klima bakımı yaptırmamaktır. Bakımı yaptırılmamış olan klimaların arıza ile karşılaşma ihtimali daha fazla olur. Bakımı yaptırılan klimalı ortamların havası da ayrıca daha temiz olmaktadır. Daha sağlıklı bir yaşam için Şişli klima bakımı servisimizi arayarak bakım yaptırabilirsiniz. Klima bakımı yaptırarak bütçenize de katkı sağlayabilirsiniz. Daha düşük bir enerji ile daha yüksek bir verim almak klima bakımı ile mümkün olabilmektedir.

 

Şişli klima montajı Servisi

 

Yeni klima aldıysanız ya da eski klimanızın yerini değiştirmek istediğinizde Şişli klima montajı servisi olarak hizmetinizdeyiz. Montaj işlemlerini eksiksiz bir şekilde tamamlayacak olan montaj ustamız, istenilen bölgede cihazınızı uzun yıllar boyunca kullanmanız için zemin oluşturmaktadır. Montaj oldukça önemli bir konudur. Tüm işlemlerin baştan sona oldukça dikkatli bir şekilde ve titizlikle tamamlanması gerekir. 

Şişli Klima Servisi Talebi

 

Şişli klima servisi talebinde bulanabilmek, acil bir şekilde servis çağırabilmek için mobil, ev ya da iş hattınız üzerinden 0212 554 60 04 servis numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Bu durum sonrasında alınan adres ve hizmet bilgilerinin ardından dilediğiniz zaman diliminde tarafınıza servis gelecektir. Klima bakımı, klima tamiri, klima montajı gibi ihtiyacınız olan her konuda servis talebinde bulunabilirsiniz.

bottom of page